W dniu 31 sierpnia w Domu Ludowym w Warzycach odbyła się impreza pt. „Pożegnanie Wakacji” zorganizowana przez Rade Sołecką.
Patrząc na dzisiejszą pogodę możemy mówić o ogromnym szczęściu, gdyż tamten sobotni wieczór był bardzo ładny i ciepły. Był to ostatni wakacyjny weekend tego lata, nic więc dziwnego, że uczestnikami tego spotkania była nie tylko młodzież.

Przyszło też wiele dzieci, które wraz z rodzicami najpierw oklaskiwali znanych młodych piosenkarzy z Warzyc: Karolinę Polak, Igora Gacka i Paulinę Pawluś oraz gwiazdę wieczoru Olę Tocką finalistkę The Voice of Poland 9, a następnie bawiły się na sali w rytm popularnych utworów.
Sprzyjająca pogoda pozwoliła na ustawienie stolików na zewnątrz sali, przez co na podłodze było naprawdę dużo miejsca do zabawy.
Na zewnątrz budynku były serwowane kiełbaski i kaszanka z grilla, a wewnątrz można było nabyć zapiekanki oraz różnego rodzaju ciasta. Był także pyszny chlebek ze smalczykiem i ogórkiem oraz „gomółki i prozioki”.
W imieniu całej Rady Sołeckiej pragnę podziękować Radnym Warzyc oraz wszystkim, który w jakikolwiek sposób przyczynili się do zorganizowania tej imprezy i przygotowali w/w produkty. Wdzięczni jesteśmy naszemu sponsorowi „Zakład Masarski Dobrucowa”, który przekazał nam swoje wyroby.
Na szczególne słowa wdzięczności zasługują młodzi artyści, który zechcieli umilić nam ten wieczór swoimi piosenkami.
Liczymy na to, że w przyszłości jeszcze więcej osób będzie przychodziło na takie imprezy, gdyż
wspólna zabawa przy muzyce najlepiej integruje społeczeństwo.

Składamy  serdeczne gratulacje naszej drużynie strażackiej, która tuż przed imprezą wróciła z Gminnych Zawodów Strażackich odbywających się w Niepli z pucharem za I miejsce. Jesteśmy z Was dumni.
Trzymamy kciuki , aby na zawodach powiatowych było tak samo.

W imieniu Rady Sołeckiej
Edward Owsiak


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.