Konkurs profilaktyczny ,,Uzależnieniom behawioralnym mówimy NIE” został zorganizowany przez Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle w ramach działań ujętych w projekcie socjalnym ,,Wyloguj się z Internetu a zaloguj się do ŻYCIA” pod patronatem Wójta Gminy Jasło.

Celem konkursu było podniesienie wiedzy u młodzieży z terenu gminy Jasło na temat uzależnień behawioralnych oraz negatywnych konsekwencji, które wynikają z nadmiernego korzystania z telefonów, komputerów. Prace zostały ocenione w trzech kategoriach wiekowych.
W kategorii klas I-III uczennica klasy III Aneta Pisz otrzymała I miejsce, uczennica klasy III Lilianna Pernal otrzymała III miejsce, natomiast uczeń klasy II Filip Śnieżek otrzymał wyróżnienie. W kategorii klas IV-VII w kategorii ulotka Ignacy Błasik otrzymał I miejsce.
Wszyscy uczniowie biorący udział w konkursie otrzymali dyplom uznania oraz atrakcyjne nagrody: piłki nożne, gry planszowe oraz inne gadżety. Na zakończenie uroczystości, po rozdaniu nagród wszystkim uczestnikom wykonano pamiątkowe zdjęcia.
Gratulujemy!!!
Kategorie: Szkoła

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.