Dobiega końca zbiórka na rzecz wsparcia strony Warzyce.pl. Niestety jak na razie zbiórka nie cieszy się zbytnią popularnością i zebrana do tej pory kwota nie wystarczy na zakup aparatu. Jednak wierzymy w Was do końca! Mamy jeszcze 4 dni. 

Jesteśmy z wami już 12 lat!  Byliśmy z wami w momentach szczęścia, sukcesów, jak i towarzyszyliśmy wam w trudnych sytuacjach i w obliczach katastrof. Promujemy kulturę. Wspieramy młodych. Pomagamy w organizacji wydarzeń i przeróżnych akcji..  Do nas zgłaszają się ludzie, gdy coś zgubią lub znajdą… Współpracujemy z wszelkimi lokalnymi instytucjami i staramy się im pomagać w realizacji ich działań. Teraz to my do Was zgłaszamy się ze skromnym apelem i prośbą o wsparcie tej inicjatywy. Chcemy dalej budować kronikę naszej Wsi. Dbać o jej wizerunek i promować ja w internecie.  Wasze wsparcie ma właśnie służyć budowaniu pięknych wspomnień oraz zapewnieniu ich trwałości. 

Pamiętaj, jeśli nie możesz nas wesprzeć – udostępnij link do zbiórki. Im więcej osób udostępni zbiórkę, tym do większej ilości osób dotrze taka informacja.

https://zrzutka.pl/tsfbpu <- link do zbiórki

 

Kategorie: warzyce.pl

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.