Zimowa Szkoła Małego Aktora

resized_P1010485Dzieci maja różne marzenia, jedno chce zostać w przyszłości lekarzem, drugie kucharzem, pilotem, modelką a są też takie, którym marzy się zostać aktorem lub aktorką. Chcą występować na scenie i choć na chwilę poczuć się jak sławy z pierwszych stron gazet. Jednak pozornie praca aktora taka łatwa nie jest, trzeba włożyć w to dużo pracy, swojego czasu i przede wszystkim chęci!

O tym, że bycie aktorem nie jest takie proste mogli przekonać się uczestnicy feryjnych zajęć w Filii Gminnej Biblioteki Publicznej w Warzycach. Przez dwa tygodnie ferii, dwa razy w tygodniu spotykali się oni na warsztatach poświęconych sztuce teatru. Animatorka kultury przygotowała dla dzieci mnóstwo zabaw teatralnych, animacyjnych przeplatanych warsztatami plastycznymi i zajęciami muzyczno – ruchowymi.

Dzieci miały także okazję stworzyć własne kukiełki teatralne, które później wykorzystały w przedstawieniu teatralnym. Wszystkie spotkania przebiegały w atmosferze przyjaźni i współpracy grupowej, uczestnicy poprzez zabawę rozwijali swoją kreatywność oraz aktywność a przy tym świetnie się bawili!

GBP w Jaśle z/s w Szebniach

Kategorie: Biblioteka

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.