s1Dzięki ofiarności wielu ludzi, zaangażowaniu nauczycieli i rodziców 26 stycznia br. na sali warzyckiego Domu Ludowego odbył się Bal Karnawałowy, którego organizatorem był Zespół Szkół w Warzycach. Zadaniem balu było pozyskanie środków, które zostaną przekazane na długotrwałe leczenie i rehabilitację Tomasza Tęczy – ucznia klasy I Publicznego Gimnazjum w Warzycach (wspominaliśmy ostatnio o akcji zbierania nakrętek na ten sam cel). Na balu nie brakowało wielu atrakcji: uczennice i absolwentki Zespołu Szkół: Aleksandra Gacek, Paulina Śliwa, Paulina Pawluś, Marlena Placek, Klaudia Dybaś i Julia Kosiba, przygotowały wspaniały koncert kolęd i pastorałek, po nich wystąpił zespół „Mike goes to Boliwood” z klasyką muzyki rockowej. Natomiast zespół „Andrzej i Dorota’ bawił gości do wczesnych godzin rannych. W przerwach organizowano wiele konkursów i licytacji prac, które cieszyły się dużą popularnością. O północy wybrano króla i królową balu. Bawiono się we wspaniałej atmosferze.

„Dziękuję wszystkim uczestnikom i osobom, które przez kilka ostatnich tygodni przygotowywały dzisiejsze spotkanie. Tego typu bal, to nie tylko dobra zabawa ale i szczytny cel. Jest to doskonała okazja do integracji społeczności Warzyc wokół szkoły i pomocy dzieciom” – mówił Dyrektor Zespołu Szkół w Warzycach Piotr Ochwat.

Organizacja balu przez Zespół Szkół w Warzycach to wspaniała inicjatywa, która wypłynęła od ludzi dobrej woli, którym leży na sercu dobro szkoły i jej uczniów. Mamy nadzieję, że wpisze się ona do lokalnej tradycji i już w przyszłym roku środowisko szkoły zorganizuje podobne spotkanie.

 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.