W dniu 18 września 2011r. na stadionie sportowym przy Zespole Szkół w Trzcinicy odbyły się Gminne Zawody Sportowo – Pożarnicze. Zarząd Oddziału Gminnego OSP RP co drugi rok organizuje tego typu zawody a tegoroczne cieszyły się dużym zainteresowaniem.

Zawody odbyły się w dwóch kategoriach wiekowych – seniorzy i drużyny młodzieżowe. W kategorii seniorów przystąpiło 8 drużyn męskich (Bierówka, Chrząstówka, Niepla, Opacie, Osobnica, Szebnie, Trzcinica, Warzyce) i drużyna żeńska z OSP Szebnie. W kategorii młodzieżowej wystąpiły dwie drużyny chłopców i dwie drużyny dziewczyn z Bierówki i Chrząstówki.

Z Warzyc wystąpiła jedynie jedna drużyna w kategorii seniorów mężczyzn, mimo wcześniejszych ćwiczeń młodzieżowa drużyna dziewcząt nie wzięła udziału w zawodach z powodu szkolnego wyjazdu do Warszawy współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej.

Nasza drużyna mężczyzn weźmie udział w zawodach powiatowych, które odbędą się w najbliższą niedzielę w Skołyszynie.

(Źródło: UG Jasło)

Kategorie: Wydarzenia

1 komentarz

Kazimierz · 01-10-2011 o 21:59

Gratuluję druhom za osiągnięcia. To są efekty trudnej pracy z członkami. Niewątpliwą zasługą jest to, że władze Gminy Jasło (Rada i Wójt) finansują wyposażenie i funkcjonowanie jednostek. Znam tę sprawę od podszewki, bo przed 25 laty sam funkcjonowałem czynnie w OSP Warzyce.

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.