Warzyckie spotkania z planszówkami stały się faktem! Grupa inicjatywna Pozytywni dla Warzyc przy wsparciu Stowarzyszenia na Rzecz Rozwoju i Promocji Wsi Warzyce napisała wniosek o dofinansowanie na zorganizowanie serii eventów z grami planszowymi na terenie Warzyc. Wniosek został bardzo wysoko oceniony  (32 miejsce na 75 wniosków, które uzyskały dofinansowanie w woj. Podkarpackim) i uzyskał niemal maksymalne dofinansowanie w kwocie blisko 5000 zł.

Już w maju odbędzie się pierwsze spotkanie, na którym uczestnicy będą mogli pograć w gry planszowe i wspólnie spędzić czas! Jednocześnie rozpoczynamy rekrutację dla wolontariuszy, którzy będą tłumaczyć zasady gier uczestnikom spotkań.

O szczegółach będziemy informowali na bieżąco.

Inicjatywa jest realizowana w ramach projektu „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2018-2019” dofinansowanego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Regionalnymi Operatorami Projektu są: Fundacja Fundusz Lokalny SMK, LGD Stowarzyszanie „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej”, Stowarzyszanie LGD „TRYGON-Rozwój i Innowacja”, Fundacja Przestrzeń Lokalna.


2 komentarze

Joki · 06-05-2019 o 21:57

W jakich dniach będzie granie samo mogę przynieść jakieś gry w coś zagrać albo coś wytłumaczyć.

Redakcja · 06-05-2019 o 22:53

Końcem maja będzie pierwsze spotkanie. Na razie organizatorzy poszukują wolontariuszy, którzy pomogą przy organizacji. Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy. Szczegóły będzie można znaleźć na naszej stronie.

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.