31 maja w sali Jasielskiego Domu Kultury odbyła się uroczysta gala z okazji 25-lecia klubu sportowego UKS MOSiR Jasło. Z tej okazji  Zarząd Klubu wraz z Polskim Związkiem Judo postanowili uhonorować osoby, które angażowały się i wspierały w sposób szczególny jasielską sekcję JUDO działającą w ramach klubu MOSiR. Wśród 12 osób nagrodzonych Honorową Odznaką Polskiego Związku Judo pięć osób pochodzi z Warzyc.

  • Pani Anna Śliwa
  • Pan Leszek Śliwa
  • Pani Barbara Śliwa
  • Pani Ewa Wieczorek
  • Pan Grzegorz Wieczorek

Osoby te przez wiele lat pomagały w organizacji turniejów, wyjazdów i treningów. W swoim przemówieniu trener Michał Czarnecki podkreślał, że warto doceniać ludzi, którzy swoją postawą, pracą i zaangażowaniem budują społeczność sportową, tylko dzięki tak zgranej grupie można osiągać sukcesy!  

To, że sportem można się zarazić od małego, to przykład Barbary Śliwy, która przez wiele lat trenowała w klubie UKS MOSiR Judo i zainspirowała Szymona i Zuzannę Wieczorek do postawienia pierwszych kroków na macie. Niegdyś  Barbara i jej rodzice, Anna i Leszek Śliwa zaangażowali się w pracę na rzecz klubu. Teraz Ewa i Grzegorz Wieczorek  „przejęli” odpowiedzialność ( już od 7 lat) i aktywnie wspierają UKS MOSiR.

Kategorie: Wydarzenia

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.