Dla osób, które chciałyby wspomóc funkcjonowanie Naszej Parafii i dokonywać wpłat na:

cele inwestycyjne naszej Parafii:
Parafia Rzymskokatolicka w Warzycach
rachunek nr  04 1240 2337 1111 0000 3749 4416
Bank PEKAO SA I Oddział w Jaśle.

Wszystkim Darczyńcom serdeczne Bóg Zapłać. 

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE
29 styczeń 2023
IV NIEDZIELA ZWYKŁA
1. W nadchodzącym tygodniu w liturgii będziemy wspominać:
• we wtorek – św. Jana Bosko,
• w środę zapraszamy na nowennę Nieustającą do Matki Bożej
• w czwartek – święto Ofiarowania Pańskiego – w tym dniu zw. Dniem Życia Konsekrowanego, modlimy się za zakony, a zakony kontemplacyjne naszej diecezji wspieramy ofiarą na tacę. Msze w Warzycach o godz. 7.00 i 18.00, a w Bierówce o godzinie 17.00. Na mszach będziemy tradycyjnie poświęcać gromnice – prosimy o ich przyniesienie. Możliwość skorzystania z sakramentu pokuty w czwartek od 17.15 w Warzycach, a w Bierówce od 16.30.
• w piątek – pierwszy piątek miesiąca spowiedź od godz. 17.00 w Warzycach a od 16.30 w Bierówce. Msze święte w Warzycach o 7.00 i o 18.00, a w Bierówce o 17.00.
• W sobotę – pierwsza sobota miesiąca, zapraszamy na Różaniec wynagradzający Niepokalanemu Sercu Matki Bożej po Mszy świętej wieczornej.
* Odwiedziny chorych w sobotę od godz. 8.30.
• w najbliższą niedzielę zmiana tajemnic różańcowych
2. Rekolekcje wielkopostne, parafialne i szkolne planujemy zaraz po Środzie popielcowej w czwartek, piątek, sobotę i niedzielę w dniach od 23 do 27 lutego. Spowiedź rekolekcyjna i zarazem i dzień chorego będziemy przeżywać w ramach rekolekcji w sobotę 26 lutego. Prosimy sobie ten święty czas łaski zaplanować.
3. W ostatnim czasie wzrosła ilość oszustw dokonywanych metodą „na wnuczka”. Sprawcy podając się za dzieci i wnuki wyłudzili od pokrzywdzonych znaczne sumy pieniędzy. Policja apeluje do wszystkich o zachowanie ostrożności wobec osób kontaktujących się telefonicznie w sprawie przekazania pieniędzy. Policjanci przypominają, aby nigdy nie przekazywać żadnych pieniędzy pośrednikom lub osobom nieznanym. W razie przyjęcia podejrzanego telefonu należy niezwłocznie powiadomić najbliższą jednostkę policji osobiście lub telefonicznie dzwoniąc pod numer 112.
4. Dziękujemy za troskę o porządek w naszym kościele grupie III z 5-tego rejonu, a do sprzątania w tym tygodniu prosimy grupę IV i V z 5-tego rejonu. Na czwartek wieczorem lub piątek planujemy rozebranie dekoracji świątecznej, a w sobotę prosimy o przygotowanie świątyni do niedzieli.
Kosiba Anna
Ochoński Andrzej
Borys Andrzej
Twarduś Józef
Szerląg Jan
Szerląg Józef
Pankiewicz Zbigniew
Dubiel Helena
Kosiba Maria
Ciociora Władysław
Dubiel Antoni
Dubiel Michał
Kurek Jan
Ochwat Aleksandra
Rzemiński Piotr
Gościński Adam
Tomasik Wiesław
Betlej Grzegorz
5. Wszystkim dostojnym Solenizantom i Jubilatom tego tygodnia, składamy serdeczne życzenia błogosławieństwa Bożego i opieki Matki Bożej.
KONTAKT DO KS. DANIELA W SPRAWACH DUSZPASTERSKICH
– tel. 508 104 171