Zagadki Smoka Obiboka – super gra dla małych dzieci od Wydawnictwa Granna.  Stanowi połączenie zagadek i puzzli. Przeznaczona dla dzieci w wieku 4-7 lat. Przewidziana dla 1 do 4 graczy. Mimo że gra jest przeznaczona dla dzieci potrzebna jest osoba umiejąca czytać. 

ENE, DUE, RAZ, DWA, TRZY, PYTA SMOK, ZGADNIJ TY!

Na stole znajdują się rozsypane pomieszane puzzle (4 obrazki – każdy składa się z 6 elementów), gracz który najszybciej odgadnie zagadkę w nagrodę może wybrać sobie 1 puzzel. Wygrywa ten, kto pierwszy ułoży swój obrazek, lub największa liczbę obrazków. Gra jest bardzo ciekawa ponieważ zawiera bardzo dużo ciekawych zagadek. Dla mniejszych dzieci dla ułatwienia na rewersie zagadki znajduje się obrazkowa odpowiedź do niej.

Bardzo polecamy grę dla małych dzieciaczków, które uczą się układania puzzli i odgadywania prostych zagadek. Wg mnie to gra raczej przeznaczona dla dzieci w wieku 4-5 lat maksymalnie 6, ale 7 letnie dziecko może równie dobrze samodzielnie odczytywać zagadki.

Gra zakupiona w ramach projektu „Sezon na Planszówki”

Inicjatywa jest realizowana w ramach projektu „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2020” dofinansowanego ze środków  Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Regionalnymi Operatorami Projektu są: Fundacja Fundusz Lokalny SMK, LGD Stowarzyszanie „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej”, Stowarzyszanie LGD „TRYGON-Rozwój i Innowacja”, Fundacja Przestrzeń Lokalna.

 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.