24 sierpnia 2019 r w Domu Ludowym w Warzycach. odbyło się czwarte Warzyckie Spotkanie z Planszówkami. Tym razem spotkanie było niezwykłe gdyż jego uczestnicy mogli zmierzyć się z testem znajomości gier planszowych. 

Test wielokrotnego wyboru miał 20 pytań i obejmował swoją tematyką niemal wszystkie gry planszowe, którymi dysponujemy od “Pingwina na lodzie” po “Pandemic” i “Zamki Burgundii”. Wielu uczestników, szczególnie tych, którzy biorą udział niemal we wszystkich spotkaniach i korzystają z gier w bibliotece odważyło się spróbować go rozwiązać. 

Wyniki zostaną opublikowane na ostatnim, piątym spotkaniu już 14 września. Na najlepszych czekać będą atrakcyjne nagrody.

Konkurs był jednak tylko atrakcją. Głównym celem spotkania były gry planszowe, a tych jak zawsze nie brakowało, jak również chętnych do gry. Na stoły tym razem chętniej wędrowały trudniejsze tytuły, takie jak “Neuroshima”, “7 cudów świata” czy “Munchkin”.

Widać, też, że uczestnicy poznali gry i coraz mniej potrzebowali pomocy wolontariuszy. 

Zapraszamy wszystkich chętnych: małych, dużych i dorosłych (posiadamy gry dla każdego!). Przypominamy również o tym, że uczestnictwo w spotkaniach wymaga zgody na przetwarzanie danych osobowych (dla dzieci poniżej 16 roku życia wymagana jest zgoda rodziców).

Zapraszamy do zapisywania się do grupy na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/429652634278676/

Publikowane są tam najświeższe informacje oraz krótkie recenzje gier.

 

Inicjatywa jest realizowana w ramach projektu „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2018 -2019” dofinansowanego ze środków  Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Regionalnymi Operatorami Projektu są: Fundacja Fundusz Lokalny SMK, Stowarzyszanie LGD „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej”, Stowarzyszanie LGD „TRYGON- Rozwój i Innowacja”, „Fundacja Przestrzeń Lokalna”.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.