Poniżej prezentujemy listy kandydatów do Rady Gminy Jasło, na Wójta Gminy Jasło, do Rady Powiatu Jasielskiego i Sejmiku Województwa Podkarpackiego w okręgach właściwych dla Wsi Warzyce. 

Wybory do Rady Gminy Jasło

Okręg wyborczy nr 2 – Warzyce dół

 
Nazwisko i imiona Nazwa komitetu Miejscowość zamieszkania Wiek  
HAP Wioletta KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ LOKALNA Warzyce 49  
OWSIAK Edward Tadeusz KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW „RAZEM DLA WARZYC” Warzyce 65

 

 

Okręg wyborczy nr 3 – Warzyce góra

Nazwisko i imiona Nazwa komitetu Miejscowość zamieszkania Wiek
BUBA Dariusz Mirosław KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW INICJATYWA ROZWOJU GMINY JASŁO Warzyce 41
WILK Piotr Krzysztof KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW JEDNOŚĆ LOKALNA Warzyce 40

 

 

Wybory na Wójta Gminy Jasło (lista zgłoszeń jest otwarta do 14 marca)

Nazwisko i imiona Miejscowość zamieszkania Komitet Wiek
MYŚLIWIEC Krzysztof Michał Wolica KWW WG 52
PIĘKOŚ Wojciech Jacek Szebnie KWW JEDNOŚĆ LOKALNA 58
PRUCHNIK Janusz Stanisław Jareniówka KW STOWARZYSZENIE „BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY” 63

 

 

Wybory do Rady Powiatu Jasielskiego – Okręg wyborczy nr 2

Lista – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Nr Nazwisko i imiona Miejscowość zamieszkania Wiek
1 PANKIEWICZ Stanisław Leon Warzyce 74
2 GORGOSZ Tadeusz Trzcinica 71
3 BACHTA-SZPAK Marzena Katarzyna Chrząstówka 26
4 DYLĄG Dariusz Zbigniew Siepietnica 47
5 MISIOŁEK Marta Osobnica 52

 

Lista – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW AKTYWNA PRACA I ROZWÓJ

Nr Nazwisko i imiona Miejscowość zamieszkania Wiek
1 BERKOWICZ Tomasz Grzegorz Trzcinica 42
2 ŁABA Jerzy Kazimierz Niegłowice 51
3 STACHURA Elżbieta Barbara Łaski 56
4 SZPAK Wiesław Wojciech Osobnica 45
5 KAPANOWSKA Beata Osobnica 48

 

Lista – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW POROZUMIENIE SAMORZĄDOWE

Nr Nazwisko i imiona Miejscowość zamieszkania Wiek
1 WYDERKA Piotr Andrzej Zimna Woda 40
2 GORCZYCA Iwona Przysiek 41
3 STĘGOWSKI Mateusz Jan Jareniówka 34
4 KOSIBA Agata Ewa Warzyce 33

 

Lista – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW SAMORZĄD DLA MIESZKAŃCÓW

Nr Nazwisko i imiona Miejscowość zamieszkania Wiek
1 MACEK-LUBAŚ Bożena Lucyna Chrząstówka 66
2 GORGOSZ Wacław Trzcinica 55
3 RZOŃCA-ALEKSANDER Marta Ewa Osobnica 43
4 ZABAWA Małgorzata Anna Gorajowice 60
5 STYGAR Henryk Marian Wolica 58

 

 

Wybory do Sejmiku  Województwa Podkarpackiego  – Okręg wyborczy nr 5

 

Lista – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY KOALICJA OBYWATELSKA

Nr Nazwisko i imiona Miejscowość zamieszkania Wiek
1 BARAN Bronisław Krosno 71
2 PIKUL Antoni Stanisław Jasło 70
3 KLARA Marek Targowiska 44
4 KAPAŁKA Małgorzata Maria Lesko 40
5 IWANIUK Barbara Zagórz 53
6 FERUŚ Ewelina Maria Lisów 39
7 CZARNECKA Wioletta Mariola Ustjanowa Dolna 52
8 KOWALSKI Tomasz Maciej Sanok 41
9 WAJDA Arkadiusz Piotr Krosno 30
10 PACZKOWSKI Piotr Antoni Brzozów 51

 

Lista – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY LEWICA

Nr Nazwisko i imiona Miejscowość zamieszkania Wiek
1 SZAŁAJKO Stanisław Michał Brzozów 64
2 BARAŃSKA Wiktoria Aleksandra Sanok 27
3 SKUŁA Karolina Stanisława Ustrzyki Dolne 33
4 SZELC Sebastian Jacek Kombornia 42
5 URBAN Iwona Ewa Sieklówka 34
6 OLBERT Patryk Dominik Sanok 33
7 KARPACIŃSKA Beata Łucja Wietrzno 31
8 ZIOMEK Jerzy Jasło 70
9 MACKIEWICZ-ROSSMANITH Kamila Sanok 49
10 ZYCH Piotr Stefan Łężany 54

 

Lista – KOALICYJNY KOMITET WYBORCZY TRZECIA DROGA POLSKA 2050 SZYMONA HOŁOWNI – POLSKIE STRONNICTWO LUDOWE

Nr Nazwisko i imiona Miejscowość zamieszkania Wiek
1 SOBIERAJ Dariusz Wojciech Krościenko Wyżne 61
2 DUBIS Dariusz Stanisław Sanok 38
3 ŁUKASZYK Dorota Ustrzyki Dolne 50
4 KOŁOCZEK Tomasz Piotr Ustrzyki Dolne 52
5 PISKOREK Beata Ewa Wara 51
6 BUBA Małgorzata Maria Jasło 51
7 HUSAR Przemysław Korczyna 44
8 BAŁUT Gabriela Zofia Sanok 49
9 BŁACHANIEC Maciej Krosno 49
10 BOREK Grażyna Bażanówka 67

 

Lista – KOMITET WYBORCZY PRAWO I SPRAWIEDLIWOŚĆ

Nr Nazwisko i imiona Miejscowość zamieszkania Wiek
1 BORCZ Jerzy Krosno 68
2 BREWCZAK Monika Julita Sanok 49
3 LECHWAR Mateusz Tadeusz Jasło 34
4 BRIL Joanna Katarzyna Jedlicze 51
5 CIÓŁKOWSKI Łukasz Marian Solina 44
6 CIEPIELA Aleksandra Patrycja Krosno 43
7 KASZOWICZ Katarzyna Bączal Górny 44
8 GAWORECKA Monika Katarzyna Sanok 35
9 MADEJ-JANOWSKA Katarzyna Patrycja Iwonicz 32
10 ŚNIEŻEK Adam Walenty Rzeszów 73

 

Lista – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW KONFEDERACJA I BEZPARTYJNI SAMORZĄDOWCY

Nr Nazwisko i imiona Miejscowość zamieszkania Wiek
1 BERKOWICZ Adam Roman Trzcinica 67
2 DEMBICZAK Agnieszka Magdalena Wietrzno 50
3 STYGAR Krzysztof Roman Przysietnica 41
4 FORNAL Jolanta Zagórz 61
5 MISTACHOWICZ Kornelia Marzena Czeluśnica 27
6 WÓJCIK Jolanta Ewa Iwonicz Zdrój 68
7 NOCEK Maciej Jedlicze 43
8 GAWROŃSKI Paweł Henryk Ustrobna 45
9 LESZCZYŃSKI Łukasz Radosław Pstrągowa 18

 

Lista – KOMITET WYBORCZY WYBORCÓW RUCH OBRONY POLSKI

Nr Nazwisko i imiona Miejscowość zamieszkania Wiek
1 WRÓBLEWSKI Ryszard Gabriel Zahutyń 47
2 WOJEWODA Elżbieta Anna Domaradz 54
3 DŁUGOSZ Krzysztof Stanisław Wola Komborska 49
4 KIELAR Bartosz Zmiennica 41
5 DOBROWOLSKA Joanna Zofia Uherce Mineralne 43
6 KUCHTA Jakub Kołaczyce 46
7 ZAJĄC Alicja Świerzowa Polska 56
8 SZPOJNAROWICZ Mariusz Solina 51
9 WĘGIEL Edyta Helena Sądkowa 41
10 KRUKAR Dariusz Łęki Dukielskie 50

 

 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.