Dariusz Buba, mieszkam w Warzycach, jestem żonaty, mam dwójkę dzieci.
Posiadam wykształcenie średnie, obecnie pracuje jako pracownik ochrony. Jestem bardzo mocno związany z organizacjami społecznymi funkcjonującymi na terenie naszej miejscowości.

Od młodzieńczych lat związany z OSP KSRG Warzyce, od 2017 roku objąłem funkcję Prezesa Zarządu LKS Warzyce. Współzałożyciel i Skarbnik Zarządu w Stowarzyszeniu na Rzecz Rozwoju i Promocji Wsi Warzyce, Skarbnik w Radzie Rodziców przy Szkole Podstawowej w Warzycach, członek Rady Sołeckiej oraz Koła Gospodyń Wiejskich w Warzycach.
 
Jako przyszły radny będę dążyć do poprawy infrastruktury dróg, chodników i oświetlenia. Podejmę działania na rzecz dzieci i młodzieży w celu rozwijania ich pasji oraz aktywnego spędzania wolnego czasu. Będę wspierać szkoły, inicjatywy oświatowe, stowarzyszenia, koła gospodyń wiejskich i straże pożarne. Będę z nową energią zabiegał o rozwój naszego sołectwa, jednocześnie słuchając potrzeb mieszkańców. Moją dewizą, jest dialog oraz pokorna służba na rzecz naszej Małej Ojczyzny. 
 
Zachęcam do pójścia w dniu 7 kwietnia na wybory samorządowe i obdarzenie mojej osoby zaufaniem!!!
Materiał KWW Inicjatywa Rozwoju Gminy Jasło

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.