Już po raz trzeci – 20 lipca 2019 r. odbyło się Warzyckie Spotkanie z Planszówkami. Kolejne sobotnie popołudnie można było spędzić przy grach planszowych w miłej atmosferze. Tym razem również na pomoc przybyła ekipa GraTy (Joanna Wójtowicz). Prezentując kolejne swoje gry, wśród których największą popularnością cieszył się Karak.

Nowo zakupione przez organizatorów pozycje takie jak: Kto to zrobił?, Gorący Ziemniak, ICECOOL zyskały wielu zwolenników i praktycznie nie schodziły ze stołów.

Rzesza uczestników naszych spotkań rośnie, co nas ogromnie cieszy. Choć frekwencja była nieco mniejsza niż ostatnio, przybyło wielu nowych uczestników mających ochotę zmierzyć się z grami planszowymi.

Podczas spotkania ogłoszony został drugi konkurs. Już na najbliższym sierpniowym spotkaniu uczestnicy będą mogli wziąć udział w quizie dotyczącym zasad gier planszowych, w które można zagrać podczas Warzyckich Spotkań z Planszówkami. Każdy będzie mógł sprawdzić swoją wiedzę, a najlepsi na ostatnim (wrześniowym) spotkaniu otrzymają nagrody.

Zapraszamy więc wszystkich chętnych do biblioteki w Warzycach gdzie gry dostępne są od poniedziałku do piątku. Na spokojnie można się tam zapoznać z każdą dostępna pozycją i pograć!

Kolejne spotkanie już 24 sierpnia.

Zapraszamy wszystkich chętnych: małych, dużych i dorosłych (posiadamy gry dla każdego!). Przypominamy również o tym, że uczestnictwo w spotkaniach wymaga zgody na przetwarzanie danych osobowych (dla dzieci poniżej 16 roku życia wymagana jest zgoda rodziców).

Zapraszamy do zapisywania się do grupy na Facebooku: https://www.facebook.com/groups/429652634278676/

Publikowane są tam najświeższe informacje oraz krótkie recenzje gier.

Inicjatywa jest realizowana w ramach projektu „Podkarpackie Inicjatywy Lokalne 2018 -2019” dofinansowanego ze środków  Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich. Regionalnymi Operatorami Projektu są: Fundacja Fundusz Lokalny SMK, Stowarzyszanie LGD „Partnerstwo dla Ziemi Niżańskiej”, Stowarzyszanie LGD „TRYGON- Rozwój i Innowacja”, „Fundacja Przestrzeń Lokalna”.

 


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.