15 stycznia (czwartek) będą pobierane opłaty za kanalizację w Domu Ludowym w godzinach 10:00-16:00.

Kategorie: Sołtys

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.