Z głębokim szacunkiem i wdzięcznością chciałabym wyrazić serdeczne podziękowania za Wasze wsparcie w czasie wyborów samorządowych. 
Wasze cenne oddanie głosu na moją osobę oraz Wasze niezawodne wsparcie, zarówno emocjonalne, jak i praktyczne, było dla mnie niezwykle budujące i inspirujące.

Wasza solidarność i zaufanie stanowią dla mnie nieocenione wsparcie, które dodatkowo motywuje mnie do działania.
Dziękuję Agata Kosiba

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.