Szanowni Mieszkańcy Warzyc

Bardzo serdecznie dziękuję Wszystkim, którzy przyszli na wybory i oddali na mnie swój głos. Naprawdę nie spodziewałem się, że dostanę od Was aż takie poparcie.  Nie wypada mi teraz nic innego, jak tylko udowodnić, że Wasze zaufanie do mnie nie było na wyrost i że swoim postępowaniem i działaniem jako sołtys w pełni na nie zasłużę.

Przed wyborami nie ustalałem żadnego programu który miałbym jako sołtys realizować, gdyż uważam, że taki program na każdym zebraniu wyborczym piszą sami mieszkańcy.

To Wy zgłaszacie różne postulaty, sprawy do załatwienia, problemy do rozwiązania, a sołtys w miarę możliwości finansowych które z Gminy otrzyma, ma to w jakiejś kolejności realizować.

Tak rozumiem swoją funkcję którą mam sprawować, ale może się mylę?

Bardzo ważną rolę mają do spełnienia wybrani przedstawiciele do Rady Sołeckiej, którzy swoimi głosami nie tylko doradzają, ale również pomagają w realizacji tych zadań.

Można powiedzieć, że jest to taka wieś „w pigułce”, w tym miejscu chciałbym pogratulować wszystkim, którzy zostali wybrani przez mieszkańców Warzyc do Rady Sołeckiej. Możecie być dumni, że cieszycie się takim szacunkiem.

Dziękuję również za wszystkie ciepłe słowa które, zarówno przed jak i zaraz po wyborach, od Was otrzymałem. Za gratulacje, za życzenia, za miłe gesty i za zwykły uśmiech który mówi wszystko!

 

         Na zbliżające się święta, składam Wszystkim mieszkańcom Warzyc oraz moim przyjaciołom mieszkającym w kraju i za granicą życzenia, zdrowych
i spokojnych Świąt Wielkanocnych!

Pozdrawiam

Edward Owsiak


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.