W dniu dzisiejszym Wody Polskie rozpoczęły prace nad uregulowaniem i wyczyszczeniem naszego, warzyckiego potoku.

Prace będą polegały na wyciągnięciu i ponownym ułożeniu płytek oraz odmuleniu istniejących mostków. Roboty będą postępowały w górę rzeki do momentu wyciągnięcia istniejących płytek. Dalsze prace Wody Polskie obiecują kontynuować w przyszłym roku.
W związku z tym proszę mieszkańców o wyrozumiałość w razie zaistniałych problemów i udostępnienie miejsca dla kontynuowania prac.
Edward Owsiak
Sołtys Warzyc
Kategorie: Sołtys

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.