W dniu dzisiejszym Wody Polskie rozpoczęły prace nad uregulowaniem i wyczyszczeniem naszego, warzyckiego potoku.
Prace będą polegały na wyciągnięciu i ponownym ułożeniu płytek oraz odmuleniu istniejących mostków. Roboty będą postępowały w górę rzeki do momentu wyciągnięcia istniejących płytek. Dalsze prace Wody Polskie obiecują kontynuować w przyszłym roku.
Edward Owsiak
Sołtys Warzyc
0 komentarzy