Na mocy Uchwały Gminnej Komisji Wyborczej z dnia 3 listopada w okręgu nr 10 – czyli w Warzycach zgłoszonych zostało jedynie 2 kandydatów na 2 mandaty. Nie zostanie więc przeprowadzone głosowanie na Radnych. Na mocy tej uchwały wybrani na radnych zostali: Tadeusz Dubiel i Maria Owsiak.

Również uchwałą z 3 listopada została podjęta decyzja o głosowaniu tylko na 1 kandydata na Wójta Gminy Jasło. Z racji tego, że na to stanowisko wpłynęła jedna kandydatura: Stanisława Pankiewicza (obecnego Wójta). Zgodnie z uchwałą Gminnej Komisji Wyborczej kandydat zostanie wybrany, jeśli otrzyma więcej niż połowę ważnie oddanych głosów. W przeciwnym wypadku wyboru Wójta dokona Rada Gminy.

Wybory do Rady Powiatu odbędą się bez zmian.

Kategorie: Wydarzenia

3 komentarze

Kazimierz · 06-11-2010 o 21:24

Jestem przekonany, że urzędujący wójt dostanie wysoką ocenę.
Uczestnicząc w zebraniach jakie odbywają się we wsiach naszej gminy jestem przekonany, że tak będzie, zachęcając do gremialnego uczestnictwa w akcie wyborczym mieszkańców mojej rodzinnej wsi Warzyce.

Adam · 08-11-2010 o 15:37

Czy w poniedziałek 08.11. odbędzie się spotkanie w Domu Ludowy w Warzycach

Redakcja · 08-11-2010 o 19:07

Z informacji, która do nas dotarła spotkanie wyborcze najbliższe jest w sobotę o 13-tego. Jeśli wiecie o jakimś innym spotkaniu prosimy o kontakt.

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.