Na początku marca 2026 r. w Domu Ludowym został rozegrany Turniej Szachowy o Mistrzostwo Warzyc. Jest to cykliczny turniej, którego początki sięgają 2015 r. kiedy to został utworzony w naszej miejscowości Klub Szachowy “Cebulka”.
Dekada pasji, strategii i sportowej rywalizacji – tak w skrócie można podsumować 10 lat działalności Uczniowskiego Klubu Sportowego “Cebulka” Warzyce. Z tej wyjątkowej okazji zorganizowano jubileuszowy turniej szachowy, który wyłonił najlepszego szachisty spośród czołowych zawodników Czytaj dalej…
0 komentarzy