Dziś, 9 lipca, odszedł do domu Ojca, przeżywszy 89 lat, ksiądz kanonik Tadeusz Sabik. Proboszcz naszej parafii w latach 1992 – 2003 r.
Msza dziękczynna za Jego posługę w Warzyckiej Parafii będzie sprawowana dziś (niedziela – 9 lipiec 2023r.) o godz. 20.30.
O godz. 20.00 bicie dzwonów pożegna ks. kan. Tadeusza.

1 komentarz
Odszedł ks. Tadeusz Sabik – TVJ Telewizja Jasło · 10-07-2023 o 15:26
[…] Źródło warzyce.pl […]