Radni z naszej miejscowości zapraszają młodzież na turniej gry FIFA w okresie feryjnym. Szczegóły na plakacie. Kategorie: Sport 0 komentarzy Dodaj komentarzTwój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone * Nazwa * E-mail * Witryna internetowa Co masz na myśli? Zapisz moje dane, adres e-mail i witrynę w przeglądarce aby wypełnić dane podczas pisania kolejnych komentarzy. Korzystając z formularza, zgadzasz się na przechowywanie i przetwarzanie twoich danych przez witrynę. * Δ
0 komentarzy