Radni z naszej miejscowości zapraszają młodzież na turniej gry FIFA w okresie feryjnym. Szczegóły na plakacie.

Kategorie: Sport

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.