IMGP9478W dniu 7 grudnia o godz. 15.00 w Domu Ludowym w Warzycach odbyło się spotkanie z Mikołajem zorganizowane przez Zespół Szkół, Filię Gminnej Biblioteki Publicznej, Radnych oraz Sołtysa Wsi dla najmłodszych mieszkańców naszej miejscowości.

Spotkanie z Mikołajem w Warzycach dostarczyło dzieciom wielu emocji i było wielką frajdą. Niektórzy podeszli do Mikołaja z rezerwą, ale większość uczestników nie mogła się doczekać, kiedy usiądzie mu na kolanach i otrzyma swój prezent.

Nim jednak na sali Domu Ludowego pojawił się oczekiwany Mikołaj młodzież z klasy II Gimnazjum Zespołu Szkół zaprezentowali przepiękne przedstawienie pt. “List do Świętego Mikołaja” a następnie zaprosili wszystkie dzieci do tańca i wspólnej zabawy.

Każde z 70 dzieci dostało prezent od Świętego Mikołaja, oraz miało okazję do wzięcia udziału w wielu konkursach i zabawach, które były nagradzane wspaniałymi upominkami. Rodzice mogli poczęstować się przepysznymi wypiekami zaprzyjaźnionych pań.

IMGP9604

.Zainteresowanie spotkaniem przerosło wszelkie oczekiwania organizatorów, dzięki jednak pomocy i wsparciu finansowym wielu lokalnych przedsiębiorstw i firm oraz ludzi dobrej woli impreza mogła się odbyć i żadne dziecko nie było smutne w tym szczególnym dniu.

Organizatorzy składają serdeczne podziękowania sponsorom oraz wszystkim, którzy pomogli w realizacji imprezy.

 

 E. Wieczorek

 

Kategorie: Wydarzenia

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.