Fotorelacja z uroczystości Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. We mszy wzięły udział 2 delegacje wieńcowe z Warzyc i Bierówki.


0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.