W sobotę 23.03.2019 r. wielu mieszkańców Warzyc oraz jeden z Bierówki zaangażowało się w akcję by wspólnie posprzątać naszą miejscowość ze śmieci, które pozostały po zimie. Wszyscy uczestnicy widzieli potrzebę oczyszczenia ulic i przydrożnych rowów, gdyż w niektórych miejscach ilość śmieci była zatrważająca. Zebrano  ponad 72 worki pełne śmieci, co było wielkim zaskoczeniem dla wszystkich. Nie spodziewaliśmy się, aż takiego ogromnego problemu zanieczyszczenia naszej miejscowości!

 Organizatorem przedsięwzięcia był Radny Gminy Jasło – Mariusz Augustynek.

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy są wrażliwi na estetykę naszej wsi oraz za zaangażowanie się w akcję społeczną “Wiosenne sprzątanie Warzyc” Mam nadzieję że ta akcja przyczyni się do kształtowania nawyków dbania o czystość naszej miejscowości – Mówił po akcji organizator.

Redakcja warzyce.pl również dołączyła się do akcji zbierania śmieci i dbania o czystość naszej małej ojczyzny. Również dziękujemy wszystkim, którzy się zaangażowali i poświęcili swój czas. Jednak postawa niektórych ludzi, którzy już dzień po gruntownych porządkach pozostawili po sobie butelki jest karygodna! Apelujemy do wszystkich mieszkańców by zwracali na to uwagę. Szanujmy naszą wspólną przestrzeń!

Kategorie: Wydarzenia

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.