W dniu 25.06.2017 jednostki z gminy Jasło rywalizowały w gminnych zawodach sportowo-pożarniczych. Naszą jednostkę reprezentowały trzy drużyny (dwie MDP oraz męska drużyna A1 ).
Sporym sukcesem naszej jednostki było odbudowanie MDP dziewcząt i z tego miejsca chce podziękować wszystkim zawodniczka za zaangażowanie. Naprawdę solidne podejście do treningów pozwoliło uzyskać super wynik. Już niebawem wracamy do treningów przed zawodami powiatowymi 🙂
WYNIKI MDP DZIEWCZĄT :
1. OSP WARZYCE

W kategorii MDP chłopców najmłodsi druhowie z naszej jednostki pomimo dobrego wyniku ostatecznie zajęli drugie miejsce. O wyniku zadecydowało kilka małych błędów . Chłopcy podobnie jak i dziewczęta w ostatnim czasie sporo czasu poświęcili na szlifowanie formy. Zasługują na mocne słowa uznania. Wynik napewno motywuje do dalszej pracy a zebrane doświadczenie na pewno przyniesie efekty na kolejnych zawodach.
Wyniki MDP CHŁOPCY :
1. OSP NIEPLA
2. OSP WARZYCE

Trzecia drużyna jaka została wystawiona przez naszą jednostkę to męska drużyna seniorów A1 . W tej kategorii rywalizacja zawsze budzi największe emocje. Nasza jednostka podchodzi do zawodów jako obrońca mistrza gminy z roku 2015 . W pierwszej konkurencji (sztafeta) nasza jednostka uzyskała najlepszy czas ćwiczenia. Sporo emocji jak zawsze przyniosła druga konkurencja (ćwiczenie bojowe) w tej konkurencji osiągnęliśmy czas który był poza zasięgiem reszty drużyn, jednak przyznane pkt. karne spowodowały ze wynik końcowy był daleki od ideału. Cieszy zwycięstwo oraz fakt ze udało się odbudować nową ekipę która mocno powalczy by godnie reprezentować Gminę Jasło podczas zawodów powiatowych.
WYNIKI SENIORZY A1 :
1. OSP KSRG Warzyce – wynik: 115,75
2. OSP KSRG Osobnica – wynik: 135,57
3. OSP KSRG Trzcinica – wynik: 136,58
4. OSP Niepla – wynik: 139,50
5. OSP Bierówka – wynik: 146,60
6. OSP Zimna Woda – wynik: 146,64
7. OSP Chrząstówka – wynik: 149,05
Nasza jednostka awans miała zagwarantowany jako mistrz powiatu 2015 . Awans otrzymała jednostka z OSP OSOBNICA .

Gminne Zawody Sportowo-Pożarnicze – Sztafeta

 

Rozwinięcie bojowe dziewczęcej Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej

 

Rozwinięcie bojowe Młodzieżowej Drużyny Pożarniczej

 

Źródło: OSP Warzyce (facebook)

 

Kategorie: Wydarzenia

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.