1. Prezentacja Kandydata:

Krzysztof Myśliwiec urodzony w Jaśle, wiek 39 lat, bezpartyjny. Razem z żoną i trójką dzieci mieszka w Wolicy w Gminie Jasło. Jest Absolwentem Uniwersytetu Rzeszowskiego, posiada wykształcenie wyższe pedagogiczne. Od 1992 roku pracownik Urzędu Miasta Jasła. Od 2003 roku Sołtys Sołectwa Wolica a także przewodniczący Rady Sołeckiej. Od 2008 roku członek Rady Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania „ Nowa Galicja”.2. Podsumowanie dotychczasowych osiągnięć w pracy zawodowej oraz w organach samorządowych.

Organizator i współorganizator wielu imprez kulturalno rozrywkowych takich jak: dożynki, festyny, pikniki rodzinne, zabawy mikołajowe dla dzieci, spotkania seniorów. Inicjator zawodów i turniejów sportowych dla dzieci i młodzieży takich jak: rodzinne turnieje w piłkę siatkową, turnieje w tenisa stołowego, bilard, szachy gry zręcznościowe i inne. Sympatyk sportu.

3. Plan wyborczy na zbliżającą się kadencję ze zwróceniem szczególnej uwagi na Warzyce.

“Kandyduję na Radnego do Rady Powiatu Jasielskiego, ponieważ chcę podejmować takie działania, które wpłyną korzystnie na poprawę warunków życia mieszkańców Powiatu i Gminy Jasło” – Krzysztof Myśliwiec

Jako Radny powiatowy zadbam o:

– pozyskiwanie środków finansowych na budowę chodników i remonty dróg powiatowych we wszystkich Sołectwach w Gminie Jasło,
– pomoc finansową dla zainteresowanych mieszkańców Gminy Jasło w dofinansowaniu z Funduszy Unii Europejskiej związanych z odnową i rozwojem wsi oraz tworzeniem i rozwojem mikro-przedsiębiorstw na terenie naszej Gminy ( jako członek Rady Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania “NOWA GALICJA”)
– pozyskanie środków finansowych na systematyczne doposażanie świetlic osiedlowych w nowe zestawy komputerowe i sprzęt sportowy,
– pomoc finansową dla Gminy Jasło w realizacji programu Rozwoju Obszarów Wiejskich na budowę profesjonalnego placu zabaw dla dzieci w każdym sołectwie ( jako członek Rady Stowarzyszenia Lokalnej Grupy Działania “NOWA GALICJA”)

Ponad to: Jako Radny Powiatu Jasielskiego będę aktywnie służył pomocą sołtysom i Radnym z terenu Gminy Jasło w organizowaniu we wszystkich sołectwach integracyjnych imprez kulturalno- rozrywkowych takich jak festyny, pikniki rodzinne, zabawy mikołajkowe dla dzieci, spotkania seniorów itp.

W uzgodnieniu z Wójtem Gminy Jasło i Radą Gminy będę czynił starania o pozyskiwanie jak najwięcej środków finansowych na wspieranie inwestycji w Gminie Jasło, które będą korzystnie wpływały na poprawę warunków życia mieszkańców naszej Gminy.

Zachęcam do udziału w Wyborach Samorządowych 21 listopada 2010 r.

Krzysztof Myśliwiec – Kandydat do Rady Powiatu Jasielskiego, Lista nr 4, Pozycja nr 2;

Kategorie: Wydarzenia

1 komentarz

Kazimierz · 07-12-2010 o 17:56

Za co to podziękowanie?

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.