Pięknie 🙂 Gloria Deus !
Kościół piękny, poprzednik ks.Piroga zrobił robotę konkretną. Pozdrowienia dla Księży posługujących w parafii i dla byłego Proboszcza ks. Brzyskiego
Zapraszamy już 27 czerwca na Gminne Sobótki w Warzycach. Czeka na was wiele atrakcji. Konkurs na najpiękniejszy wianek, z atrakcyjnymi nagrodami. Występ solowy Kuby Czubika, występ zespołu Ohyda, atrakcje dla dzieci. Będziemy mogli obejrzeć pokazy Czytaj dalej…
W piątkowy wieczór na placu przy Domu Ludowym w Warzycach w formie kina plenerowego odbył się pokaz filmu „Weigl – zwyciężyć tyfus”. Na widzów oprócz wygodnych leżaków czekał popcorn i słodkości przygotowane przez Koło Gospodyń Czytaj dalej…
1 komentarz
Tomasz · 09-06-2018 o 11:43
Pięknie 🙂 Gloria Deus !
Kościół piękny, poprzednik ks.Piroga zrobił robotę konkretną. Pozdrowienia dla Księży posługujących w parafii i dla byłego Proboszcza ks. Brzyskiego