W dniach 11-13.03.2026r. (tj. środa, czwartek i piątek) w Domu Ludowym w godz: 10.00 – 16.00 pobierane będą opłaty za podatek, śmieci, kanalizację i spółki wodne. Można również wpłacić na remont plebani.

Kategorie: Sołtys

0 komentarzy

Dodaj komentarz

Avatar placeholder

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.